Відеоспостереження

ВідеоспостереженняДо недавнього часу на відеоспостереження дивилися як на розкіш. Системи відеоспостереження в основному використовувалися на великих комерційних або режимних об’єктах. Але сучасні технології, здешевлюють обладнання. Тому воно стає доступнішим, як для невеликого бізнесу, так і приватному клієнту.

У споживача виникає багато питань: які камери  вибрати, яка система краща, який варіант оптимальний по співвідношенню ціна-якість? Ми допоможемо Вам в цьому розібратися.

Відеоспостереження – система організації спостереження за об’єктом, що складається з наступних елементів:

  • камери;
  • монітор;
  • обладнання для обробки зображення;
  • відеореєстратор;
  • джерело безперебійного живлення;
  • кабельна мережа.

Основним елементом є камери, які в найбільшій мірі відповідають за якість «картинки». При цьому є тонкощі в зовнішньому і внутрішньому відеоспостереженні і камерах, призначених для цього.

Відеокамери мають різні характеристики, за рахунок яких вибирають той чи інший варіант для установки на даному об’єкті. Зрозуміло, вони є і найбільш витратною частиною. Чим більше камер і чим вища якість переданої ними картинки, тим вартість такого проекту буде вище.

Про камери відеоспостереження

Камери бувають:

– дротовими і бездротовими (картинка передається за допомогою бездротової технології wi-fi або радіосигналу);
– аналоговими і цифровими (оцифровка зображення виконується самою камерою).

З усіх наявних на сьогоднішній день технічних засобів охорони тільки системи відеоспостереження можуть негайно показати події, які відбуваються зараз  на об’єкті, що охороняється.

Більшість відеокамер в денний час передають кольорове зображення на екран монітора. Камери відеоспостереження, які оснащені інфрачервоним підсвічуванням, мають можливість вести запис чорно-білого відео в темний час доби.

Наші послуги

Професійний підхід і багаторічний досвід нашої фірми в даній сфері дозволить правильно спроектувати і встановити систему відеоспостереження, найбільш підходящу під Ваші вимоги.

Ми пропонуємо нашим клієнтам великий вибір бюджетних камер, які забезпечують відмінну якість зображення. Вони призначені для  внутрішнього відеоспостереження в магазинах, супермаркетах, офісах. Також їх використовують для зовнішньго відеоспостереження на підприємствах і інших об’єктах. Монтаж систем виконується максимально якісно, ​​з використанням новітніх засобів  в мінімально короткі терміни.

Установка відеоспостереження дає можливість здійснювати:

  • візуальний моніторинг зон об’єкта в реальному часі;
  • можливість негайно реагувати на нештатні ситуації;
  • високий ступінь захисту Вашого майна.

Щоб отримати більш точну інформацію про оладнання, що Вас цікавить, звертайтеся за номерами телефону, вказаним в шапці сайту або на сторінці Контакти.

Завжди раді Вашому дзвінку і візиту!