Послуги

Компанія Квазар-Центр пропонує широкий спектр послуг:

1. Установка програмного забезпечення, введення в експлуатацію різних програмно-апаратних систем.

Ustanovka prohramnoho zabezpechennya, vvedennya v ekspluatatsiyu riznykh prohramno-aparatnykh system Кожна сучасна компанія має потребу в забезпеченні мережевими ресурсами. Однією з найбільш важливих складових інформаційної структури підприємства є локальна мережа. Процес створення і налаштування досить трудомісткий і складний, що вимагає певних знань і досвіду. Наші висококваліфіковані фахівці готові допомогти вам у створенні локальної мережі засобами дротяних і бездротових технологій.

2. Установка, настройка і обслуговування відеоспостереження.

Сучасний бізнес прагне до комплексної системи безпеки, контролю та управління доступом. Ustanovka, nastroyka i obsluhovuvannya videosposterezhennyaТому відеоспостереження – це запорука всебічного захисту підприємства. Компанія Квазар-Центр пропонує свої послуги з підготовки проекту по вашим вимогам, якісному виконанню монтажу відеоспостереження, інструктування користувачів і виконання технічної підтримки. В процесі проектування ми враховуємо ваші побажання, потреби, розміри підприємства і бюджет.

3. Продаж та обслуговування обладнання.

Prodazh i obsluhovuvannya obladannyaОскільки всі компоненти техніки вимагають своєчасної діагностики та регулярного технічного обслуговування, компанія Квазар-Центр готова запропонувати вам послуги компетентних фахівців, які з радістю вас проконсультують і допоможуть якісно усунути неполадки. Наші експерти оперативно виконають всі роботи, необхідні для відновлення обладнання, щоб уникнути простою.

Проводимо обслуговування широкого спектру обладнання:

  • банківського (лічильники банкнот, детектори, пакувальники банкнот);
  • комп’ютерного (робочі станції, сервера);
  • торгового (касові апарати, ваги та ін.).

Компанія Квазар-Центр надає консультативну підтримку на всіх етапах планування, впровадження, супроводу проектів.

Наші фахівці  пройшли навчання у виробників устаткування. Вони мають відповідні сертифікати. Тому можуть  запропонувати вам різні схеми обслуговування, виходячи від обсягу робіт, вартості і ваших побажань.