Автоматизація кафе, ресторану, бару

Кафе, Бари, Ресторани, фастфуди – підприємства громадського харчування, де можна смачно і швидко поїсти – є невід’ємною частиною сучасного життя.

Поряд з високим рівнем сервісу, сьогодні потрібні швидкість в обслуговуванні відвідувачів і точна робота персоналу. З цими завданнями власнику закладу дозволяє впоратися система автоматизації кафе.

Ми пропонуємо наступні програми для ресторанів і кафе:

В52Ресторан

Призначена для автоматизації таких об’єктів громадського харчування, як ресторан, кафе, кав’ярня, бар, фаст фуд, літні точки, заклади з самообслуговуванням в будь-яких варіаціях.

Залежно від формату Вашого об’єкту, ми Вам запропонуємо відповідні конфігурацію ПЗ та ьбладнання.

В основному в програмно-апаратний комплекс входить POS-термінал, принтер для друку рахунків на кухню і на бар, комп’ютер для ведення обліку.

Детальніше про програму Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за контактними номерами телефону, або в офісі.

IntellectStile

Розроблено, щоб задовольняти потреби самих різних форм закладів громадського харчування. Дуже гнучко настроюється під будь-які запити клієнта. Функціонал програми для ресторанів і кафе досить широкий. Він включає в себе наступні модулі: модуль офіціанта, касира, адміністратора, бармена. Дуже зручна система “Менеджерський контроль”. Вона дозволяє в режимі on-line стежити за роботою офіціантів, закривати рахунки, вести всілякий контроль грошових потоків та ін.

Детальніше про програму Ви можете дізнатися, зателефонувавши нам за контактними номерами телефону, або в офісі.

Microinvest

Призначена для автоматизації ресторанного бізнесу всіх типів і форм. Ключовими функціями є можливість вести облік за наступними напрямками: облік товару на складі, інгредієнтів, страв, покупних товарів і ін. Також можливо вести облік руху товарів, собівартості товарів по одному з методів LIFO, FIFO; FEFO, середньозважений.

Також, додатково в програмі ви можете виробляти адміністрування списку користувачів, призначати їх ролі, фіксувати основні дії користувачів, налаштовувати інтерфейс і права використання об’єктів, виконувати групову обробку даних. Є функція виклику офіціанта

Детальніше ви можете дізнатися тут, а також зателефонувавши нам за контактними номерами телефону, або в офісі.

LIBRO

Також відмінно підходить для всіх типів і форм об’єктів громадського харчування. Має дві програмно-апаратні частини – місце касира та адміністратора. Вони відповідно дозволяють вводити приходи продуктів і напоїв на склад, встановлювати націнку, переміщати продукти по внутрішнім складах (бар, кухня), складати калькуляції, вести облік грошових потоків, списаних продуктів, фінансову аналітику, пропонувати клієнтам дисконти та знижки, розподіляти права персоналу. А також вести реєстрацію та облік замовлень клієнтів, друкувати попередні і остаточні чеки, в тому числі фіскальні.

Детальніше ви можете дізнатися тут, а також зателефонувавши нам за контактними номерами телефону, або в офісі.

Автоматизація ресторану або кафе дозволяє:

 • автоматизувати роботу бармена, офіціанта (прийом і оформлення замовлень, розрахунок з клієнтами, касові операції);
 • оперативно відображати прийняті замовлення на кухні у вигляді печатки на спеціальному «кухонному» принтері;
 • вести облік по складу (планування закупівель, контроль залишків);
 • спростити облік у адміністратора. Це використання калькуляцій для списання продуктів при реалізації. Це автоматичний перерахунок вартості калькуляцій при переоцінці;
 • вести товарно-фінансовий облік в кафе, отримувати різні звіти за статтями витрат і надходжень. Також є можливість провести аналіз рентабельності роботи підприємства в цілому та ін .;
 • за допомогою дисконтної системи підтримується лояльність клієнтів до конкретного закладу;
  можливість підключення більярду та ін.

Програма для автоматизації ресторану або кафе дозволяють працювати в мережі комп’ютерів і забезпечувати надійність зберігання даних.

Є можливість підключення широкого спектру торгового обладнання:

 • контактний монітор;
 • сканер або магнітний рідер для дисконтної системи;
 • фіскальний реєстратор;
 • нефіскальний «кухонний» принтер для друку чеків / рахунків і замовлень на бар і кухню;
 • КПК для прийняття замовлень (мобільний офіціант);
 • POS-термінал.

У роботі будь-якого підприємства громадського харчування завжди є потреба точного зважування продуктів або компонентів страв. Програмно-апаратний комплекс дозволяє підключати широку гаму електронних ваг, настільних і підлогових, різних меж зважування. Вони суттєво спростять і прискорять Ваш технологічний процес.

Чому система автоматизації ресторану – це вигідно

Сфера громадського харчування завжди відрізнялася значними зловживаннями з боку персоналу. Заниження виручки, отриманої при розрахунку найбільш поширений варіант крадіжки з великою кількістю способом його здійснення. Наприклад, продаж не реєструється, а гроші, отримані від відвідувача, частково або повністю йдуть в кишеню персоналу.Avtomatizatsiya kafe, restoranu, baru

При автоматизації громадського харчування, дії персоналу контролюються програмою. Всі здійснювані операції фіксуються в реальному часі, тому зловживання неможливі. Розподіл прав доступу визначає дозволені дії працівників.

Автоматизація бару, кафе чи ресторану є серйозним інструментом в зниженні витрат, а значить швидко окупиться.

Таке рішення дозволить значно підвищити якість послуг, що надаються, завоювати лояльність відвідувачів, впровадити новітні технології обслуговування.